Безкоштовна Доставка

Є В Наявності підставочка подвійна з мисками. Підставка дуже красива, міцна та стійка. Максимально екологічна. З досконалим ручним шліфуванням!
Розміри підставочки: 53х27см, висота 40,5см
Мисочки по 2400мл. Мисочки харчові, з нержавійки, файної якості
Миски знімні. Всередині підставки є місце для зберігання корму, ліків по обробці улюбленця, тощо.
Ще є підставка з мисками по 2л., висотою 30,5см
Всі наші підставки максимально екологічні. Маємо власного улюбленця, тому розуміємо важливість міцної, стійкої та безпечної підставочки!
Варіанти підставок різних розмірів та мисочок дивіться на нашому сайті http://kidspets.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KidsPets |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Годівниця |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Великі, Гігантські |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 0.45 л |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З підставкою, Подвійна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴









