h-7,5см

Миски на підставці для собак, підставка з мисками для котів, мисочки для тварин, миски на підставці
1 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: PT-2
+380 (67) 733-15-90
- +380 (99) 705-97-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Є В Наявності підставочка подвійна з мисками. Підставка дуже красива, міцна та стійка. Максимально екологічна. З досконалим ручним шліфуванням!
Розміри підставочки: 33х17см, висота 7,5см
Мисочки по 450мл. Мисочки харчові, з нержавійки, файної якості
Ще є потрійна підставка з мисками по 450мл.
Всі наші підставки максимально екологічні. Маємо власного улюбленця, тому розуміємо важливість міцної, стійкої та безпечної підставочки!
Варіанти підставок різних розмірів та мисочок дивіться на нашому сайті http://kidspets.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KidsPets |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Годівниця |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Собаки, Кішки, Кролики |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 0.45 л |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З підставкою, Подвійна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴







