ТОП колір Лаванда

Миски на підставці для собак, підставка з мисочками
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: TS-3-CL
+380 (67) 733-15-90
- +380 (99) 705-97-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є В Наявності підставочка "Столик" з мисками
Розміри підставочки: 52х25см, висота 30см
Мисочки за 1500 мл. Мисочки харчові, з нержавійки, файної якості
Покриття - акрилова фарба преміум якості. Колір - Лаванда. Фарба без запаху, безпечна для тварин! Підставка дуже стильна, міцна та стійка.
Є варіанти в інших сучасних кольорах та без фарбування, в натуральному кольорі - він дешевше.
нге). Використовуємо акрилову фарбу без запаху. Безпечна для дітей та тварин!
Усі варіанти різних підставок та мисочок дивіться на нашому сайті http://kidspets.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Годівниця |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 1.5 л |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З підставкою, Подвійна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴









