
Щенятник, пологовий ящик, загорода, пологовий манеж, родилка, манеж для цуценят, ясла для цуценят
7 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: PS-2
- +380 (99) 705-97-56
Родильний манеж з бортиком. Борт знімний. Кріпиться на болти. Завжди можна зняти/прикріпити знову.
Розміри родилки: 120х100см, висота 50см
Бортик 8см ширина, на висоті 8 см від підлоги. Товщина бортика 2см. Ящик і бортик відшліфований вручну. Гладенький з усіх сторін.
Зроблений з якісного сухого дерева і фанери преміум сорту. Вага манежу 17-20 кг
Робимо дуже якісно. Стійке, міцне та розбірне. Таке род. місце прослужить вам 100 років!
Дуже просто збирається/розбирається за 5-7 хвилин. Чотири сторони манежу потрібно зібрати на 8 болтів(є в комплекті). Вам треба лише викрутка.
Також виготовляємо родильні ящики менших розмірів для маленьких і середніх порід собак і для кішок. Щенятники великих розмірів робимо під замовлення.
Варіанти та фото Готових манежів дивіться на нашому сайті kidspets.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KidsPets |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Манеж |
| Тип конструкції | Розбірна |
- Ціна: 7 500 ₴









