
Вольєр для кролика, будиночок для кролика, манеж для домашнього кролика, клітка для домашнього кролика
12 400 ₴
- Під замовлення
- Код: MO-29-C
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (99) 705-97-56
Інтер'єрний манеж для дому чи в квартиру. Під замовлення!
Зроблений з якісного, сухого дерева - сосна (преміум сорту). Природний малюнок дерева фантастично виглядає на будиночку.
Такі вольєри робимо самі. Найкращий будиночок для улюбленця, який буде тішити око та дивувати ваших гостей, а не лякати виглядом клітки. Унікальний дизайн. Якість краща за европейську, за відгуками наших клієнтів
Збирається за 5-7хвилин. Чотири сторони манежу треба зібрати на болти(є в комплекті). Вам треба лише викрутка.
Розміри вольєру на фото: 70х47см, висота 58см
Манеж+ПідлогаКришка стільниця. Криша знімна. Маєте вольєр+манеж. Дуже зручно, бо є додатковий доступ через верх.
Покриття - безбарвна акрилова фарба - лак. Використовуємо ЕКО фарбу без запаху. Безпечна для тварин. Колір покриття можна обрати. Палітру пришлю.
Ціна на манежі під замовлення рахується в день звернення. Залежить від розмірів манежу та додаткових опцій (при наявності).
Ціна манежів/вольєрів під замовлення рахується у день звернення, залежить від розмірів будиночку, додаткових опцій (при наявності) та вартості сировини.
Відправляємо новою поштою в будь-яке місто України. Приблизна доставка у відділення НП 300грн., в залежності від міста.
Є ще стильні підставочки з мисками. Наявність уточнюйте у день звернення!
Є готові манежі/вольєри. Фото дивіться на нашому сайті kidspets.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KidsPets |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 470 мм |
- Ціна: 12 400 ₴











