
Вольєр для кота, клітка для котів, будиночок для котів, будиночок для кішок
12 400 ₴
- Під замовлення
- Код: MO-29-C
Відправка з 20 квітня 2026- +380 (99) 705-97-56
Ця модель під замовлення! Можемо виготовити за вашими розмірами. Ціна залежить від розмірів.
Манеж+Підлога+Дах стільниця.
Розміри вольєру на фото: 70х47см, висота 58см
Зроблений з дерева(сосна) і фанери(білоруська береза). Дуже гарний і світлий колір дерева. Природний малюнок гарно грає на виробі арт лініями. Покритий безбарвною акриловою фарбою - лаком. Використовуємо ЕКО фарбу без запаху. Безпечну для тварин. Колір покриття можна вибрати будь-який. Палітру пришлю.
Дах знімний. Можна використовувати як вольєр і як манеж 2в1. Маєте швидкий доступ через верх.
Відправляємо Новою Поштою, в розбірному вигляді. Приблизна доставка у відділення нової пошти 170-200грн. в залежності від міста.
Ціна манежів під замовлення рахується у день звернення, залежить від розмірів будиночку, додаткових опцій (при наявності) та вартості сировини.
Більше фото вольєрів/манежів, підставок з мисками, ліжечок, на нашому сайті http://kidspets.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KidsPets |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Вид тварин | Кішки |
| Стан | Новий |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 470 мм |
- Ціна: 12 400 ₴











