
Підставка з мисками для собак, підставка з мисочками, столик з мисками для собаки
4 800 ₴
- Під замовлення
- Код: TO-6-C
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (99) 705-97-56
Підставка без мисочок для великих собак. Робимо під замовлення. Можемо виготовити за вашими розмірами!
В наявності миски середні, великі та дуже великі. Ціна на підставку рахується у день звернення, залежить від розміру підставки та вартості сировини, у т.ч. розміру мисок(якщо наші мисочки).
Розміри подставки на фото: 61х34см, висота 40см
Для покритя використовуємо ЕКО фарбу без запаху. Колір покриття на фото - коричневий "Тікове дерево". Колір обрати з палітри. Палітру вишлю в будь-месенджер(вайбер, вотсап, телеграм).
Підставка дуже красива, міцна та стійка.
У нас є улюблений пес, активний джек рассел тер'єр, тому знаємо, наскільки важлива міцна та стійка підставка. Раніше, коли стояли миски на підлозі, частина їжі і води була завжди на підлозі. Зараз усе інакше. Підлога довкола підставки чиста.
Готові підставки дивіться на нашому сайті http://kidspets.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KidsPets |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки |
| Тип | Годівниця |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З підставкою |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 400 мм |
- Ціна: 4 800 ₴











