
Миски на підставці для собак, підставка з мисками для котів, підставка з мисочками
2 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: TS-1-CD
- +380 (99) 705-97-56
Є В Наявності підставочка "Пелюстка" з мисками. Підставка дуже красива, міцна та стійка. Колір покриття - Темний шоколад або Венге. Фарба якісна - акрилова на водній основі без запаху. Безпечна для тварин та людей! Колір насичений та рівний(немає плям чи єфекту бруду, який дає морилка, до прикладу+ все дешеве покриття має постійний неприємний запах)
Розміри підставочки: 38х18см, висота 10см
Мисочки по 450мл. Мисочки харчові, з нержавійки, файної якості
Ще є така ж підставка з мисками по 650мл. Є варіант з покриттям в білий матовий колір. Також є готові підставки без фарбування, в натуральному кольорі з досконалим ручним шліфуванням - він дешевше.
Всі наші підставки максимально екологічні. Маємо власного улюбленця, тому розуміємо важливість міцної, стійкої та безпечної підставочки!
Варіанти підставок різних розмірів та мисочок дивіться на нашому сайті http://kidspets.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Годівниця |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Колір | Коричневий |
| Об`єм | 0.45 л |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З підставкою, Подвійна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 2 500 ₴








