
Миски на підставці для собак, підставка з мисками для котів, підставка з мисочками
2 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: TS-1-CW
+380 (67) 733-15-90
- +380 (99) 705-97-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Є В Наявності підставочка "Пелюстка" з мисками
Розміри підставочки: 38х18см, висота 10см
Мисочки по 450мл. Мисочки харчові, з нержавійки, файної якості
Підставка дуже красива, міцна та стійка.
Є варіант без фарбування, в натуральному кольорі - він дешевше.
Ще варіанти готових підставок різного розміру та мисочок дивіться на нашому сайті http://kidspets.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Об`єм | 0.35 л |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Годівниця |
| Форма | Прямокутна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки |
| Стан | Новий |
| Особливості | З підставкою, Подвійна |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Довжина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴











