
Вольєр, манеж для собаки, будиночок для кота, будиночок для собаки, клітка для собаки
12 800 ₴
- Під замовлення
- Код: MO-8-C
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (99) 705-97-56
Ця модель під замовлення. Можемо виготовити по вашим розмірам!
Домашній манеж для песиків малих та середніх розмірів. Підходить для цуциків будь-яких порід.
Повністю з дерева - сосна / вільха. Дуже красивий і світлий колір дерева. Гладенький з усіх сторін. Задня стінка закрита, верх декорован планочками. Три сторони повністю в планочках.
Після покриття фарбою надзвичайно гарно виглядає. Волокна дерева з покриттям переливаються.
Такі манежі робимо самі. У нас є улюблений пес, активний джек рассел тер'єр, тому знаємо як важливо мати міцний та стійкий манеж. До того ж, будиночок для улюбленого хвостика, який буде радувати око, а не лякати видом клітки.
Збирається за 5-7хвилин. Чотири сторони манежу треба зібрати на болти (є в комплекті). Вам потрібна тільки викрутка.
Розміри манежу на фото: 120х80см, висота 60см
Відстань між планочками 3,5 см
Вміщує лежанку, пелюшку, підставку з мисочками. Можна доповнити підлогою при необхідності та стильною підставкою с мисочками, кроваткою - все буде в єдиному стилі та кольорі. Колір можна обрати будь-який з палітри. Палітру надішлемо. Працюємо тільки з перевіреною ЕКО фарбою без запаху.
Ціна манежів/вольєрів під замовлення рахується у день звернення, залежить від розмірів будиночку, додаткових опцій (при наявності) та вартості сировини.
Відправляємо новою поштою. Приблизна доставка у відділення НП 250грн., в залежності від міста.
Звертайтесь за телефоном, врахуємо усі ваші побажання!
Фото наших манежів/вольєрів, у т.ч. готових варіантів дивіться на нашому сайті http://kidspets.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KidsPets |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Вольєр |
| Тип конструкції | Розбірна |
| Сезон | Круглий рік |
- Ціна: 12 800 ₴




