
Вольєр, манеж для собаки, будиночок для кота, будиночок для собаки, щенячка, клітка для собаки
8 100 ₴
- Під замовлення
- Код: MO-7
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (99) 705-97-56
Ця модель під замовлення. Можемо виготовити за вашими розмірами. Ціна на замовні рахується у день звернення.
Дерев'яний манеж для собачок середніх та дрібних порід. Підходить, також, для цуценят усіх порід. Повністю з дерева - липа / сосна / вільха. Дуже красивий і світлий колір дерева. Гладенький з усіх боків.
Такі манежі робимо самі. У нас є улюблений пес, активний джек рассел тер'єр, тому знаємо важливість міцного та стійкого манеж.
Збирається за 5-7хвилин. Чотири сторони манежу потрібно зібрати на 8 болтів (є в комплекті). Вам потрібна тільки викрутка.
Відправляємо Новою Поштою. В середньому доставка у відділення нової пошти 250грн. в залежності від міста.
Ціна манежів/вольєрів під замовлення рахується у день звернення, залежить від розмірів будиночку, додаткових опцій (при наявності) та вартості сировини.
Є інші моделі В Наявності на нашому сайті http://kidspets.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Манеж |
| Тип конструкції | Розбірна |
| Сезон | Круглий рік |
- Ціна: 8 100 ₴





