
Вольєр, манеж для собаки, будиночок для собаки, клітка для собаки, загородка
7 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: MS-5
- +380 (99) 705-97-56
Дерев'яний манеж для собачок середніх порід. Підходить також для цуциків будь-яких порід.
Дуже гарний та світлий колір дерева. Гладенький з усіх боків.
Дві стіночки закриті. Дві повністю в планочках. Є манежі з дверцятами зліва та зправа.
Такі манежі робимо самі. У нас є улюблений пес, активний джек рассел тер'єр, тому знаємо наскільки важливий міцний та стійкий манеж.
Збирається за 5-7хвилин. Чотири сторони манежу потрібно зібрати на 8 болтів (є в комплекті). Вам потрібна тільки викрутка.
Розміри манежу: 110х80см, висота 70см
Відстань між планочками 3,5 см
Вміщує лежанку, пелюшку, підставку з мисочками. Можна доповнити підлогою / знімним дахом за бажанням.
Відправляємо Новою Поштою. Приблизно доставка у відділення нової пошти 170грн. в залежності від міста.
! Перед оплатою уточнюйте, будь ласка, наявність.
Більше фото вольєрів/манежів, підставочок з мисками, ліжечок, щенятників, родильних ящиків на нашому сайті http://kidspets.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KidsPets |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Круглий рік |
| Тип | Манеж |
| Тип конструкції | Розбірна |
| Кількість дверей | 1 |
- Ціна: 7 500 ₴











