
Вольєр, манеж для собаки, будиночок для собаки, щенячка, клітка для собаки, загородка
6 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: MS-4
- +380 (99) 705-97-56
Дерев'яний манеж для собачок середніх і дрібних порід. Підходить, також, для цуценят всіх порід.
Повністю з дерева - липа / сосна / вільха. Дуже красивий і світлий колір дерева. Гладенький з усіх боків.
Такі манежі робимо самі. У нас є улюблений пес, активний джек рассел тер'єр, тому знаємо наскільки важливий міцний та стійкий манеж.
Збирається за 5-7хвилин. Чотири сторони манежу потрібно зібрати на 8 болтів (є у комплекті). Вам потрібна тільки викрутка.
Розміри манежу: 110х70см, висота 60см
Планочки 20х15мм. Відстань між планочками 3,5 см
Вміщує лежанку, пелюшку, підставку з мисочками. Можна доповнити підлогою /знімним дахом за бажанням.
Відправляємо Новою Поштою. Приблизно доставка у відділення нової пошти 200грн. в залежності від міста.
! Перед оплатою уточнюйте, будь ласка, наявність.
Більше фото манежів/вольєрів, підставок з мисочками, ліжечок, щенятників на нашому сайті http://kidspets.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 600 мм |
- Ціна: 6 000 ₴











