Новинка

Миски на підставці для собак, підставка з мисками для котів, підставка з мисочками
2 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: TS-4-CL
+380 (67) 733-15-90
- +380 (99) 705-97-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Є В Наявності підставочка "Пелюстка" з мисками
Розміри підставочки: 38х18см, висота 10см
Мисочки по 650мл. Мисочки харчові, з нержавійки, файної якості
Покриття - акрилова фарба преміум якості. Колір - Лаванда. Фарба без запаху, безпечна для тварин! Підставка дуже стильна, міцна та стійка.
Є варіанти в інших сучасних кольорах та без фарбування, в натуральному кольорі - він дешевше.
Ще варіанти готових підставок різного розміру та мисочок дивіться на нашому сайті http://kidspets.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Годівниця |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 0.65 л |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З підставкою, Подвійна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴











