
Миски на підставці для собак, підставка з мисками для котів, мисочки для тварин
2 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: TS-4
- +380 (99) 705-97-56
Є В Наявності підставочка "Пелюстка" з мисками. Підставка дуже красива, міцна та стійка. Максимально екологічна. З досконалим ручним шліфуванням!
Розміри підставочки: 38х18см, висота 10см
Мисочки по 650мл. Мисочки харчові, з нержавійки, файної якості
Ще є така ж підставка з мисками по 450мл. Є варіант з покриттям в білий матовий колір або темний шоколад(венге). Фарба якісна - акрилова на водній основі без запаху. Безпечна для тварин та людей! Колір насичений та рівний(немає плям чи єфекту бруду, який дає морилка, до прикладу + все дешеве покриття має постійний неприємний запах)
Всі наші підставки максимально екологічні. Маємо власного улюбленця, тому розуміємо важливість міцної, стійкої та безпечної підставочки!
Варіанти підставок різних розмірів та мисочок дивіться на нашому сайті http://kidspets.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Годівниця |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 0.65 л |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З підставкою, Подвійна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 2 300 ₴











