120х100х50см

Щенятник, родильний ящик, манеж для цуценят, вольєр для цуценят, яслі для цуциків
7 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: PS-1
+380 (67) 733-15-90
- +380 (99) 705-97-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Родильний манеж з бортиком. Борт знімний. Кріпиться на болти (є в комплекті). Завжди можна зняти/закріпити знову.
Розміри манежу: 100х120см, висота 50см
Бортик 8см шириной, на висоті 8см від полу. Товщина бортика 2см. Ящик та бортик відшліфований вручну. Гладенький з усіх боків.
Зроблений з якісного, сухого дерева та фанери преміум сорту. Вага манежу 17-20кг.
Робимо дуже якісно. Стійке, міцне та розбірне. Таке род.місце прослужить вам 100 років!
Легко збирається/розбирається - за 5-7хвилин. Чотири сторони манежу треба зібрати на 8 болтів (є в комплекті). Вам треба лише викрутка.
Варіанти род.ящиків та цуценятників менших або більших розмірів дивіться на нашому сайті. Є готові манежі! kidspets.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KidsPets |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Манеж |
| Тип конструкції | Розбірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴











