
Підставка з мисками для собак, миски на підставці
2 700 ₴
- Під замовлення
- Код: TS-2-CW
Відправка з 12 квітня 2026+380 (67) 733-15-90
- +380 (99) 705-97-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є В Наявності підставочка "Арт Кісточка" з мисочками
Розміри підставки: 42х20см, висота 20см
Мисочки по 650мл. Мисочки харчові, з нержавійки, хорошої якості
Покриття - акрилова фарба преміум якості. Колір - Білий. Фарба без запаху, безпечна для тварин! Підставка дуже гарна, міцна та стійка.
Є варіанти в інших сучасних кольорах або без покриття, в натуральному кольорі - він дешевше.
Ще варіанти підставок різних розмірів та мисочок дивіться на нашому сайті http://kidspets.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки |
| Тип | Годівниця |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 0.6 л |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З підставкою, Подвійна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴











