Новинка

Пологовий ящик, родилка, пологовий бокс для собак, пологовий бокс для котів
6 400 ₴
- Під замовлення
- Код: BO-1
Відправка з 18 квітня 2026+380 (67) 733-15-90
- +380 (99) 705-97-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пологовий ящик для собак та кішок. Зроблений з вільхи! Такий ящик прослужить вам 100 років! Ідеально відшліфований. Дуже добротний. Якісна збірка.
Розмір 75х75см, висота 25см
Бортик ширина 8 див. На висоті 8 см від дна.
Можемо зробити за вашими розмірами. Вартість залежить від розмірів.
Робимо, також, щенятники маленьких та великих розмірів з закритими стінками. Стійкі, дуже міцні та розбірні. Дивіться фото на нашому сайті kidspets.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Сезон | Круглий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴










