Чорна П'ятниця

Родильний ящик, родилка, родильне місце для собак, цуценятник
6 300 ₴
- Під замовлення
- Код: BS-2
Відправка з 18 квітня 2026+380 (67) 733-15-90
- +380 (99) 705-97-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Родильні ящики для собак. В наявності В натуральному кольорі. Ідеально відшліфований. Дуже надійна, якісна збірка. Якість краща за европейську за відгуками наших клієнтів. Такий ящик прослужить вам 100 років!
Розмір: 100х70см, висота 25см
Бортик завширшки 8 см. На висоті 8см від дна.
Є готовий род.ящик меншого розміру 75х75х25см. Є род.манежі-яслі з бортиками та без в розмірах 120х100х50 та 140х120х60
Є також, щенятники маленьких і великих розмірів. Стійкі, дуже міцні та розбірні. Дивіться фото на нашому сайті kidspets.com.ua
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Основні атрибути | |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ручна Робота |
| Розмір | M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Манеж |
| Кількість дверей | 1 |
| Тип конструкції | Цілісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴











