
Ліжечко для собаки, ліжечко для котика, спальне місце для собачки, лежанка для кота, лежанка для собаки
4 200 ₴
- Під замовлення
- Код: BO-3-C
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (99) 705-97-56
Ліжечко зроблене з якісного сухого, чистого дерева преміум сорту. Повністю ручна робота.
Ліжечко самодостатнє. Ви можете покласти в нього все, що завгодно - улюблене покривальце хвостика чи подушку/матрац, все буде виглядати гарно.
З практичної точки зору, в такому ліжечку вашому улюбленцю буде тепліше та затишніше, завдяки високим бортикам.
Дерево не пропускає холод так як текстиль. Якщо покласти матрац чи лежанку на прохолодну підлогу - вона швидко стане холодною. Тому ваш улюбленець не захоче лягати на неї, або буде переохолоджуватися. Якщо ж покласти лежанку чи матрасик у ліжко з дерева, там буде набагато краще, так як дерево захистить від переохолодження текстиль та вашого песика/котика.
Розміри ліжечка: 700х540х350мм
Якщо використовувати покривальце або матрацик, в ліжечку вистачить місця навіть для двох невеликих вихованців або трьох мініків.
Використовуємо для покриття ЕКО фарбу без запаху. Колір - червоне дерево. Ручки мідного кольору - якісна та сучасна фурнітура
Таке ліжечко прикрасить ваш інтер'єр. А для вихованця особистий диванчик
Більше варіантів ліжечок, манежів, вольєрів, підставочок з мисками дивіться на нашому сайті kidspets.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ліжечко |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Колір | Теракота |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 350 мм |
- Ціна: 4 200 ₴









